• Головна
  • У Тернополі біля катедри – знову просторо
19:30, 7 листопада 2013 р.

У Тернополі біля катедри – знову просторо

Роботи з облаштування каплиці біля кадедрального собору Неопорочного зачаття пресвятої Богородиці вийшли на завершальну стадію.

Днями біля катедри забрали огорожу, яка звужувала прохід, і біля церкви знову стало просторо. Наразі майстри встановлюють чорну плитку довкола, після чого залишиться облаштувати чан, в якому й освячуватимуть воду.

Нагадаємо, каплиця зводиться з ініціативи настоятеля храму о. Андрія Романківа для того, щоб проводити у ній обряд освячення води. Адже наразі біля катедри на свято Водохреща, а також на Святвечір просто виставляли два чани з водою і вони мали не надто презентабельний вигляд.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація у вересні сягне нових масштабів, ТЦК іде шукати осіб із цими 3-ма професіями": повістки накриють навіть літніх
"Мороз і шалений снігопад ввірвуться в цей регіон України, злива та дощ вперіщать незабаром": куде пре похолодання?
"ТЦК позбавить цих людей бронювання і вручить бойові повістки, осіння мобілізація посилюється": кого призвуть першими?
ТЦК застосують шалені заходи прямо восени, ці 4 категорії людей призвуть першочергово: мобілізація і повістки з 1 вересня
Оголошення