• Головна
  • В одному з тернопільських дворів дівчина так напилась, що мало не вмерла
20:00, 7 листопада 2013 р.

В одному з тернопільських дворів дівчина так напилась, що мало не вмерла

“5 листопада близько опівночі  в одному з тернопільських дворів спального району мені довелось бути свідком дуже неприємних подій – МАЛО НЕ ВМЕРЛА МОЛОДА ДІВЧИНА”.

Про це написав очевидець у групі Від Тарнополя до Тернополя.

“Стоячи на балконі, я помітила багатьох молодих людей у дворі. Вони всі якось були дивно розкидані по усій площадці, а кілька сиділи на лавочках. Звідкись доносились якісь дуже голосні звуки дивного важкого дихання. Вони лякали, і чим раз ставали голоснішими. Потім почався шум і дівчата почали кричати. А хлопці почали збігати до місця подій. Потім я вже побачила, що один хлопець тримає іншу дівчину якось дивно, а з нею робиться щось недобре. Крики ставали все сильнішими, а стони дівчини все страшнішими. Стало зрозуміло, що з дівчиною щось робиться погане. Почалась реальна паніка! Кілька дівчат несамовито кричали, одна намагалась надати якусь допомогу тій, що стогнала. Інші дівчата кричали «Викликайте швидку!», зате хлопці кричали «Не треба ніякої швидкої!». Що відбувалось важко було зрозуміти. Чому не треба швидкої??? Що робилось? Дівчата плакали від страху, істеречили, хлопці несамовито сварились і злісно штурхали один одного. Крики ставали все страшнішим, а дівчина просто впала на землю і втратила остаточно свідомість. По панічним крикам її подруг я почула, що вона ковтнула язик, що в неї закотились очі, що були якісь конвульсії, зрозуміла що там щось дійсно серйозне і людина вмирає. І … тут головне «Та стільки алкоголю як вона сьогодні випила, ні один кінь не витримає!!!! Рятуйте її, бо дуба дасть!!!! Щось робіть!». Чи це був лише алкоголь, чи вони ще чогось наковтались, але людоньки, це страшно. З вигляду усім було в районі 20-ти років, а може ще й не було. Всі були пристойно вдягнуті. Їх було багато. І між ними помирала молода людина! Потім до них підійшла ще одна дівчина, вона просто прогулювалась з собакою і не пройшла мимо, почала щось там їм допомагати, приводити постраждалу до тями. Після цього під дикий вереск аж тоді її якось привели до тями. Та постраждала почала кричати і відбиватись, вдарила одного із хлопців, по його крикам я зрозуміла що сильно вдарила. Дівчина із собакою нагнала дівчат викликати швидку та зустрічати її коло в’їзду у двір. Постраждала знову втратила свідомість. Частина із компанії десь поділась. Потім вони перетягнули постраждалу десь трошки в інше місце, волокли її, то на руках, то потім вона якось сама встала на ноги несподівано, і вже не було зрозуміло що робиться, а потім… Вони всі разом втекли! І поволокли постраждалу з собою, бо не хотіли зустрічі із швидкою!!! І от виникає питання, і не одне: Невже вам, молоді люди, так байдуже чуже життя, та й власне, що ви так не цінуєте його і так ризикуєте ним??? А ще – от ви викликали швидку, яких зараз і так не просто десь на таку подію викликати, бо не вірять, що трапляється щось серйозне, і що зробили? Знову втекли??? Швидка ж приїхала, вийшли і не знайшли нікого! А отак на другий раз хтось буде теж на вулиці лежати й чекати, і не дочекається! Бо через вас отаких не дочекається!!! 
Чесно скажу, це страшно… Страшно розуміти, що ти з того самого покоління молодого, і що ми отакі – безвідповідальні, безалаберні, що ми отак плюємо на свої і на чужі життя, і що нам так байдуже на наших близьких, які можуть нас через отаке в будь-який момент втратити… Соромно, страшно, хочеться щось змінити і до когось достукатись, аби нарешті почули!”

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...