• Головна
  • У Тернополі на Центральному ринку – ґвалт
20:30, 7 листопада 2013 р.

У Тернополі на Центральному ринку – ґвалт

Міліція та муніципальна поліція розганяють стихійних продавців.

Однак бабусі, які 7 листопада по обіді продавали сушеню, городину, квіти та гриби, легко не здавалися. Як тільки міліціонери виганяли їх з одного місця, вони перекочовували в інше. Проте слід відзначити, що вулиця Шептицького, зі сторони будівлі видавництва "Збруча" вже майже звільнена від стихійної торгівлі. Продавці “отаборилися” на протилежному боці дороги.

- Ніякої хвилинки, кажу вам, пакуйтеся! – суворо наказує чоловік у цивільному жінкам, які розклали крам на асфальті.

Ті начебто починають збирати все у торби. Але коли охоронець порядку йде до інших, знову розкладають свій крам на асфальті.

- Та кому ми тут мішаємо? Нас усього з десяток залишилося, - каже кореспонденту 20 хвилин одна з продавщиць. - Ми ж не перепродуємо, а своїм, з городу торгуємо.

Утім, міліціонери все ж вигнали усіх продавців Вони відразу перейшли в інше місце. Таке, за словами людей, повторюється іноді по кілька разів на день.

До речі, двоє міліціонерів у формах із папками в руках так само ходили вулицею Шептицького у суботу, 2 листопада. Як тільки торговці їх помічали, то втікали подалі. Тижнем раніше чоловік у цивільному бабусь із торбами ганяв з території біля паркану колишнього ринку "за сіткою". Втім, поки він доходив від "Збруча" до комунального ринку, то там, звідки він йшов, вже знову починали торгувати.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...