• Головна
  • Чим займались тернопільські студенти протягом року? (фото)
12:30, 8 листопада 2013 р.

Чим займались тернопільські студенти протягом року? (фото)

Протягом 2013-го для тернопільських студентів (і не тільки) провели масу освітньо-розважальних заходів, результатами яких стало написання проектів. 
Це й StudFest, Студдоба, Студреспубліка, освітні проекти громадських організацій Пласт, Файне місто, AIESEC, ФРІ та інших. На деяких із заходів я сам розповідав про проектний менеджмент та допомагав писати проекти. Приємно вразило, що більшість проектів є справді на часі, і їх можна реалізувати, повідомляє Кореспондент. Для прикладу – створення спортивного майданчика з відходів металу та інших матеріалів (подібний вже діє в Гідропарку м. Києва) чи організація курсів з долікарської допомоги (я й сам не знаю як поведу себе, якщо комусь поруч стане погано).
Недоліком практично всіх освітніх заходів, які проводяться як в Тернополі так і інших містах України є те, що їхньою метою є не реалізувати проект, а навчитись його писати. Тому переважна більшість хороших і креативних ідей йдуть в “шухляду”. З проектами, які все ж починають реалізовувати теж не все гладко. Як виявилось, молодь, шукаючи ресурси для втілення своїх задумів, сподівається з легкістю знайти необхідну підтримку. А при виникненні труднощів – опускає руки. До того ж, бізнес-структури, які допомагають реалізовувати молодіжні проекти, надають перевагу вже перевіреним партнерам і до новачків ставляться з упередженням.
 
На сьогодні ми маємо певні позитивні та негативні моменти в студентському середовищі:  
•    молодь, яка вміє писати проекти, 
•    бізнес-структури та меценати, які мають досвід співпраці з молоддю та студентством ,
•    організації, які мають досвід реалізації якісних проектів,
•    підтримка влади та вишів Тернополя в рамках проекту “Тернопіль – студентська столиця”,
•    купа написаних та нереалізованих проектів,
•    інколи, відсутність бажання до співпраці між ВУЗами Тернополя (через амбіції студентських лідерів),
•    не всі автори проектів мають доступ до представників бізнес-структур та меценатів, тому останні бачать лише невеличку частину проектів, які вони можуть підтримати.

    Для того, щоб використати переваги та нейтралізувати недоліки пропонується провести “Ярмарку студентських проектів”. На заході студентські ради, громадські організації та просто молодіжні ініціативи презентують свої проекти на 2014 рік перед студентством, представниками бізнес-структур, меценатів, та міської влади. Кращі проекти можуть бути одразу ж підтриманими. Завдяки конструктивній критиці автори матимуть змогу доопрацювати свої проекти та заручитись підтримкою потенційних партнерів безпосередньо на ярмарку. 
   
Попередньо планується, що ярмарок відбудеться в грудні 2013р. (реалізацію проектів плануємо на 2014р.). Організатором виступить громадська організація “Файне місто” за підтримки міського голови Сергія Надала.
1

 

2

 

3

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...