
17:15, Сьогодні
Росія знищує продовольчі склади: чи можуть українці залишитися без продуктів

Ворожі російські атаки серйозно вдарили по продовольчій інфраструктурі України. На окремих складах знищено до 90% потужностей, однак говорити про загальний дефіцит продуктів наразі не доводиться.
Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький, пише 0352.ua.
За його словами, росіяни цілеспрямовано атакують склади та об’єкти, через які проходить продовольча логістика. Через це бізнесу доводиться швидко змінювати маршрути доставки, переміщувати запаси та шукати нові місця для зберігання продукції.
Це робить постачання складнішим і дорожчим. Водночас система продовольчого забезпечення продовжує працювати.
"Це не означає, що українці залишаться без продуктів", - наголосив Висоцький.
Він додав, що в окремих магазинах через атаки можуть змінюватися асортимент і наявність деяких товарів. Проте системної нестачі базових продуктів по країні зараз немає.
Окремо міністр розповів про збитки бізнесу через знищену продукцію. На його думку, втрати та додаткові витрати на нову логістику мають справедливо розподілятися між виробниками, постачальниками та торговельними мережами.
Паралельно держава працює над механізмами страхування воєнних ризиків. Це має допомогти бізнесу краще захищатися від подібних втрат у майбутньому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
15:13, 19 серпня
09:50, 22 серпня
09:50, 22 серпня
09:50, 22 серпня
10:42, 19 серпня