• Головна
  • Проїзду нема! На Тернопільщині перекрили дорожній міст
09:00, 9 листопада 2013 р.

Проїзду нема! На Тернопільщині перекрили дорожній міст

Ремонтують дорожній міст у Гримайлові, який на дорозі Галич-Городок з'єднує Підгайці, Теребовлю із виходом на Сатанів у Хмельницькому напрямку. Триватиме ремонт приблизно місяць, на цей час проїзд через Гримайлів перекрили.

Як найближчий об'їзд із належною дорогою водіям пропонують шлях через Постолівку, що під Гусятином. Це додаткові десятки кілометрів, тож плануючи маршрут в бік Теребовлі, радять гримайлівський напрямок оминати завчасно. Проблеми із мостом у Гримайлові, каже начальник відділу ремонтів і експлуатаційного утримання Служби автодоріг в області, почалися близько 5 років тому, коли, протягуючи оптоволоконний кабель під мостовим переїздом, було частково пошкоджено забірні стінки моста. До подальшої руйнації призвів рух важковагового транспорту. Найбільше постраждав земляний в'їзд на міст із теребовлянського напрямку, відкоси якого знищились майже повністю. На ремонт цього моста Служба автомобільних доріг у Тернопільській області отримала із держбюджету лише в цьому місяці, та терміново приступила до робіт, передає TV4Відремонтувати гримайлівський міст, якщо фінансування не припиниться, планують до зими.

Костянтин Мадараш, начальник відділу ремонтів і експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг у Тернопільській області: "Ми бачимо, що на носі зима і тут не дуже розженешся, щоб поспати, полежати і погріти бік. Зима є зима, і самі знаєте, що то не дуже до роботи. Плануєм на протязі місяця цю роботу завершити і вона в принципі по трудозатратах і по технологічних схемах цих робіт цілком прийнятна".

Тим часом у Гримайлові проїзд мостом, який з'єднує Підгайці, Теребовлю, із виходом на Сатанів Хмельницького напрямку, перекрили. Найперше, каже Костянтин Мадараш - це незручність для місцевих водіїв, які наразі шукають об'їзди іншими вулицями Гримайлова.

Костянтин Мадараш, начальник відділу ремонтів і експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг у Тернопільській області: "Так, звичайно, вони і виберуть вулички, але вулички, з одної сторони, це як піде весь транспорт вуличками, місцевий транспорт - велосипеди, мотоцикли, легкові автомобілі, це ще півбіди, но якщо піде транспорт вантажний, то він зруйнує ці вулички дощенту і буде нова критична ситуація вже на вуличках, а не на мості".

Відтак проїзд вантажівок у цьому напрямку закрито. Як і іншим водіям, які планують поїздки із віддаленіших населених пунктів, їм радять оминати Гримайлів завчасно. Адже найближчий об'їзд цього селища - це додаткові десятки кілометрів.

Костянтин Мадараш, начальник відділу ремонтів і експлуатаційного утримання Служби автомобільних доріг у Тернопільській області: "Їхати в об'їзд через Постолівку, виходити на дорогу яка йде на Гусятин і звідси об'їжджати Гримайлів з цієї сторони, їхати на Сатанів і також на Теребовлю. Звідси - ті машини, які йдуть зі сторони Сатанова. А ті що з Тернополя, звичайно, як хоче їхати на Теребовлю, зразу хай їде на Теребовлю вже з Тернополя, а не заїжджає до Гримайлова".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...