• Головна
  • Тернопільскі комунальники продовжують готуватися до зими
21:00, 11 листопада 2013 р.

Тернопільскі комунальники продовжують готуватися до зими

Зараз підписують угоди з підприємствами, якіможуть надати додаткову техніку для роботи в зимовий період. Зараз у Тернопіль прордовжують довозити сіль і пісок для посипки вулиць.

- В цілому місто до осінньо-зимового періоду готове.  Основне підприємство, яке займається зимовим прибиранням міста, це комунальне підприємство “Міська шляхово-експлуатаційна дільниця”. Двадцять одиниць техніки готові хоч зараз виїджати на прибирання міста. Як підтвердила перевірка, кожна житлово-експлуатаційна контора має дві або й чотири одиниці техніки для зимового прибирання міста. А це не мало, не багато, ще вісімнадцять одиниць. Кожного року ми залучаємо техніку споріднених спеціалізованих підприємств. Укладено 6 угод і буде 10 одиниць додаткової техніки. Ми вже маємо технічної посипочної суміші на 2 місяці, на підході ще 5 вагонів солі, на підході шлак, пісок, – каже начальник управління ЖКГ Тернопільської міської ради Микола Лесів в ефірі Ух-радіо.

Як повідомляє Микола Лесів, є щоденний контроль за підготовкою техніки і суміші. Виділено додаткові кошти на ремонт чотирьох одиниць посипочної техніки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...