• Головна
  • У Тернопільській службі автомобільних доріг новий керівник
09:15, 12 листопада 2013 р.

У Тернопільській службі автомобільних доріг новий керівник

Заступник голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Харченко представив нового керівника Служби автомобільних доріг в Тернопільській області - Сергія Гната за поданням голови Тернопільської обласної державної адміністрації Валентина Хоптяна. 

Раніше Сергій Гнат очолював службу автомобільних доріг в Підволочиському районі, а у 2013–ому був призначений першим заступником начальника служби автомобільних доріг Тернопільської області.

Керівник Тернопільщини Валентин Хоптян сподівається, що із призначенням Сергія Гната на посаду керівника служби автомобільних доріг справи в області з дорожнім покриттям лише покращаться. Голова ОДА визнає, що дороги в області сьогодні далекі від ідеальних, але проблеми з дорожнім будівництвом поступово вирішуються. За словами Валентина Хоптяна, минулого року вдалося відремонтувати і побудувати доріг на суму 415 млн. грн. Голова ОДА наголосив на важливості ретельної підготовки дорожнього покриття та техніки до роботи взимку і наголосив, що відповідальність за це несуть особисто голови РДА.

«Я незадоволений станом справ, який є в службі. Тернопільщина минулого року 5 разів попадала в епіцентр погодних умов, техніка не справлялася, доводилося звертатися до військових. Спільними зусиллями проблеми вирішували. Аби не допустити подібного, звертаюся до голів РДА взяти під особистий контроль підготовку до зими. Візьміть приклад з Підволочиська, де вже ведеться активна робота з підготовки і з Теребовлі, де вже вивезений пісок і служби готові до роботи в зимовий період», - заявив Валентин Хоптян.

Керівник області звернув увагу голів районів, поки дозволяє погода, навести порядок також на придорожніх смугах. Валентин Хоптян обіцяє особисто проконтролювати виконання доручення.

Голова Тернопільської ОДА і заступник голови Державного агентства автомобільних доріг України Олександр Харченко визнають, що на часі реформування роботи як дорожніх служб, так і підходів до будівництва дорожнього покриття. Найбільші проблеми доріг України – це збільшення інтенсивності руху автомобілів та кількості великовагового транспорту. Усі єдині у вирішенні питання на загальнодержавному рівні.

«Дороги – це пріоритет. Ми розуміємо, якщо будуть у належному стані дороги – процвітатиме економіка, до нас їздитимуть туристи. Я маю велику надію, що ситуація в нашій області виправиться і сподіваюся, що стан тернопільських доріг тільки покращуватиметься», - заявив голова Тернопільської ОДА Валентин Хоптян. 

За словами Олександра Харченка, сьогодні на Тернопільщині майже 5 тисяч кілометрів доріг. Область отримала на ремонт та утримання близько 90 млн. грн. Заступник голови Державного агентства автомобільних доріг України визнає, що коштів недостатньо, але закликає використовувати їх ефективніше і обов`язково вимагає контролювати якість виконаних робіт.

Новопризначений керівник Сергій Гнат пообіцяв виправдати усі надії та сподівання, а також заявив, що докладе максимум зусиль з покращення стану доріг в області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"Сотні тисяч чоловіків будуть покарані, таких різких заходів від ТЦК ухилянти не чекали": 4 можливі наслідки і мобілізація
"В Україну йде несамовита негода, навіжена злива повертається в області": ніхто не чекав на такий град, дощ і грозу
"Шалена інфекція поширюється в областях України, хвороба викликає ураження горла і шкіри": діти та дорослі в небезпеці
"Зняли більше 120 тисяч гривень": у Тернополі виконавча служба зняла гроші, які надійшли матері за загиблого на фронті сина
Оголошення
live comments feed...