• Головна
  • Фракції Тернопільської облради не можуть похвалитися партійною дисципліною
13:30, 12 листопада 2013 р.

Фракції Тернопільської облради не можуть похвалитися партійною дисципліною

Після сьогоднішнього виходу з фракції Партії регіонів Ярослави П’яли хіба фракція блоку Литвина може вести мову про стабільність та дисциплінованість у своїх рядах.

Всі інші фракції лихоманило в той чи інший період. Зокрема із приходом до влади Віктора Януковича, одразу «посипалися» фракції УНП та «Єдиного центру», які позиціонували себе як націонал-демократичні. В УНП одразу себе проявили чиновники, які залишаються на службі у владній вертикалі, депутат Ментух взагалі змінив партійне забарвлення на «регіональне», хоча і залишався рахуватися у фракції УНП.

Натомість в «Єдиному центрі» з-під контролю голови обласної організації партії Сергія Тарашевського вийшли як депутати-аграрії, які для ведення бізнесу змушені тісно «дружити» із владою, так і представники бюджетної сфери.

«Наша Україна» не закрила очі на бігання по розмаїтих політичних проектах Степана Барни і він змушений був покинути лави фракції.

Степан Кондира фракцію «Свободи» покинув цього року на знак протесту проти дій своїх однопартійців, які блокуванням сесій зробили заручниками цілу область.

Ярослава П’яла ж вийшла з фракції Партії регіонів, перебуваючи в обоймі свого брата Ореста Муца. Після того, як його усунули від керування обласною організацією Партії регіонів, він вийшов з партії і став заступником голови партії «Зелена планета».

Невдовзі після цього у березні 2013 року 5 депутатів Тернопільської міської ради, які теж є родичами Муца, вийшли з фракції Партії регіонів і створили свою власну фракцію «Зелена планета».

Тепер, коли відновила роботу обласна рада, аналогічний крок змогла зробити і Ярослава П’яла.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...