• Головна
  • На тернопільських ринках відчутно подорожчали картопля і цибуля
17:30, 12 листопада 2013 р.

На тернопільських ринках відчутно подорожчали картопля і цибуля

Відчутно подорожчали картопля і цибуля. Ціни на ці продукти, порівняно із вереснем, зрозсли приблизно на півтори гривні. Продавці Тернопільського ринку пов'язують таке подорожчання із загальним неврожаєм картоплі і ріпчастої цього року.

Пані Галина торгує городиною на Тернопільському ринку уже не один рік. Цьогоріч картопля на продаж у неї з'явилася на початку вересня і від початкової ціни донині її вартість зросла на гривню-півтори, повідомляє тв4.

Галина, продавець: "Вона була спочатку по 2,50, по 3 гривні, а зараз вона стала по 4 гривні".

Минулого ж року, пригадує пані Галина, картопля у цей же період вартувала не більше 3 гривень, залежно від розміру. Тож, якщо порахувати, ціна цього року стала вищою відразу на гривню. Відчутно подорожчала цьогоріч і цибуля. Порівняно із початком цієї осені її ціна зросла чи не вдвічі.  

Галина, продавець: "Ну цибуля зараз 5,50 за кілограм, по 6 - кілограм. З осені вона була по 2,50-3 гривні за кілограм".

Пояснення продавчині причини подорожчання - просте, картопля і цибуля цього року не вродили.

Галина, продавець: "Нема урожайності, на картоплю і цибулю нема урожайності. Така ціна закріпиться чи може ще змінюватись? Ну я думаю що така ціна буде як зараз вона є, ну я не думаю що вона дорожча буде".

А чи подешевшає, прогнозувати пані Галина не береться. Щодо іншої городини, приміром буряк, морква, то ціни на них залишились як і раніше - морква біля 4гривень, буряк від 3,50 до 4 гривень за кілограм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...