21:00, 12 листопада 2013 р.
На Тернопільщині окремі мости через катастрофічний стан можуть не витримати зиму
Тернопільська область посідає 6 місце в Україні за кількістю мостів. Всього в області є понад 800 автомобільних мостів і значна їх частина потребує ремонту. Якщо не капітального, то бодай поточного.
За інших умов штучні споруди в особливо критичному стані можуть не витримати осінньо-зимової експлуатації. На цьому наголосив керівник Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Сергій Гнат.
«У критичному стані зараз знаходиться міст, який з’єднує Підволочиськ з Волочиськом та міст у Гримайлові Гусятинського району. Дорога Підволочиськ-Волочиськ вже набула дороги державного значення, а тому підлягає обов’язковому ремонту. А міст у Гримайлові у такому жахливому стані, що навіть Підволочиський міст порівняно з ним виглядає задовільно», – зазначив керівник Служби автомобільних доріг в Тернопільській області Сергій Гнат.
Загалом на Тернопільщині капітальному ремонту підлягають близько сорока мостових споруд, а поточному – понад сто, пише «Місто».
За ремонт цих та інших мостів, в Тернопільоблавтодорі пообіцяли взятися якщо не цього, то обов’язково наступного року.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 16 липня
16:50, 16 липня
10:48, 23 липня
live comments feed...