• Головна
  • У Тернополі представлять найбільшу колекцію самогону з усього світу
15:00, 13 листопада 2013 р.

У Тернополі представлять найбільшу колекцію самогону з усього світу

Музей самогоноваріння «Вагон-самогон» відкриють 15 листопада 2013 рокуза адресою вул. Бродівська 1а.Для популяризації тернопільського краю в світлі туристичної привабливості, господар колоритних закладів Михайло Гросуляк створив унікальний музей з особливим інтер'єром та дивовижними експонатами.

Унікальність музею полягає вже в тому, що він перший і єдиний у всій Україні з тематикою такого роду. Якщо мета більшості музеїв – створити та відтворити певну атмосферу, то такому закладу нічого відтворювати не треба. Головне завдання – берегти те, що є і пам’ятати про те, що було.

Варто відвідати заклад для того, щоб ознайомити Гостей та Мешканців міста з величезним пластом нетрадиційної культури місцевого значення, які мали безпосередній вплив на наших предків.

«Колекція самогонних апаратів, яку я збирав протягом усього свого життя, збільшилась до того, щоб стати повноцінним музейним надбанням. Експонати здатні гідно розповісти про унікальний сегмент традиційного українського укладу життя, пов'язаного з культурою самогоноваріння. Ця культура породила справжніх винахідників з простолюду, що створювали унікальні апарати; миротворців, що завдяки смачній наливці залагоджували суперечки селищного масштабу; підприємців, що вирішували завдяки самогону безліч питань;  борців народного фольклору, що потужно збагатили національний багаж самогонною  тематикою.» Михайло Гросуляк.

Відвідувачі матимуть змогу: побачити виставку унікальних самогонних апаратів (раритетні та діючі, класичні та унікальні, габаритні і мініатюрні, місцеві та завезені звідусіль), найбільшу колекцію різновидів самогону з усього світу, дегустувати ексклюзивні наливи та трунки та поринути у дивовижну атмосферу .

Графік роботи музею: пн - нд, з 12:00 до 21:00. Офіційне відкриття 15 листопада 2013 року. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...