• Головна
  • На Тернопільщині на вшануванні українців відмивають гроші?
14:00, 13 листопада 2013 р.

На Тернопільщині на вшануванні українців відмивають гроші?

2,5 млн грн витратять в області на вшанування українців, постраждалих у ХХ столітті внаслідок окупаційних режимів. Відповідну програму вчора прийняли депутати облради.

Для вшанування українців заплановано зокрема розміщувати в місцевих друкованих та електронних ЗМІ матеріали про боротьбу українського народу за незалежність у ХХ столітті. При цьому передбачено, що вартість розміщення складатиме 1 тис грн. за матеріал для друкованого засобу ЗМІ та 1,5 тис грн для цифрового.

Водночас в програмі не прописано, яким саме чином будуть визначати ті видання, де буде розміщено дані публікації, що наштовхує на непрозорість процесу розподілу даних коштів. Чомусь не згадані в програмі інтернет-ЗМІ, які зараз є флагманом донесення інформації. Якщо їх віднесли до категорії цифрових ЗМІ, то на місцевих сайтах і близько нема таких розцінок, як 1,5 тис грн. за повідомлення. Очевидно, мова про телебачення, однак про які саме телеканали мова у програмі теж чітко не вказано, що вже дає можливість для зловживань при реалізації програми.

Також нею передбачено утворити інформаційний центр з питань популяризації героїчного минулого українського народу на базі одного із університетів Тернополя. На ці цілі за 3 роки заплановано скерувати аж 160 тис грн – непогана можливість працевлаштувати чергового родича чи потрібну людину на посаду керівника центру.

Окрім іншого, передбачено також відкрити в Тернополі музей Ярослави Стецько.

Цікаво, що учора депутати одночасно прийняли і обласну програму боротьби з корупцією…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...