• Головна
  • Що потрібно робити аби епідемія грипу Тернопільщину оминула?
13:30, 13 листопада 2013 р.

Що потрібно робити аби епідемія грипу Тернопільщину оминула?

Від початку осені до 7 листопада в Тернопільській області вакциновано проти грипу 2 766 осіб.

Про це повідомила ІА “7 Днів-Україна” начальник епідеміологічного відділу головного управління Держсанепідслужби в Тернопільській області Марія Павельєва. Із цієї кількості за 45 тиждень року (з 4 до 11 листопада) прищепили 1 242 особи.

Більшість вакцинованих – із рекомендованих категорій і щеплені вони вакциною, купленою за гроші, виділені місцевими бюджетами області. Загалом місцеві бюджети Тернопілля на закупівлю вакцини виділили вже 86 тис 914 грн (це 1 тис 349 доз). За кошти підприємств закуплено 900 доз вакцини. Ще 519 мешканців Тернопільщини щепились від грипу, купивши її за свої гроші, повідомляють у головному управлінні Держсанепідслужби у Тернопільській області.

Аби можна було говорити впевнено, що епідемія грипу Тернопільщину омине, треба, щоб щепленим проти цієї недуги було 20% населення, каже Марія Павельєва. Наразі, хоч активність вакцинації росте, немає ще й 1%. Не так давно на Тернопіллі були роки, коли проти грипу щепились 17-18 тисяч осіб, стверджує начальник епідеміологічного відділу головного управління Держсанепідслужби в Тернопільській області і закликає вакцинуватись. Аргументує заклик Марія Павельєва просто: вакцина обійдеться у 80-85 гривень, а лікування грипу і його ускладнень – значно дорожче.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...