• Головна
  • Відтепер будь-хто може здійснити віртуальну прогулянку вулицями Тернополя та побачити його пам'ятки
16:00, 13 листопада 2013 р.

Відтепер будь-хто може здійснити віртуальну прогулянку вулицями Тернополя та побачити його пам'ятки

На Яндекс.Картах (http://maps.yandex.ua/) з'явилися панорами Тернополя. Тепер будь-хто може здійснити віртуальну прогулянку вулицями міста та побачити його пам'ятки — наприклад, драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка або Замок.

Панорами на Яндекс.Картах допомагають зорієнтуватися в місті: дізнатися, як виглядає будівля потрібної організації або подивитися район, у якому здається квартира. Краєвидом легко поділитися, давши посилання на панораму. Користувачі, які ніколи не були в Тернополі, зможуть ознайомитися з його пам'ятками, приміром, оцінити архітектуру костьолу Божого милосердя або старих будинків на вулиці Валовій.

Зйомку Тернополя провів у серпні 2013 року партнер Яндекса — "Компанія neq4". Фотографи проїхали 152 кілометри та зробили понад 19 тисяч кадрів, із яких вийшло майже 5 тисяч панорам. Усього на Яндекс.Картах є панорамні знімки 66 населених пунктів України, включаючи всі обласні центри та багато великих або туристичних міст.

Промчати вулицями Тернополя зі швидкістю 260 км/год допоможе відеоролик: http://www.youtube.com/watch?v=Rk1xg5-yVbI&feature=youtu.be

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...