• Головна
  • У Тернополі готуватимуть майбутніх мільйонерів
12:20, 15 листопада 2013 р.

У Тернополі готуватимуть майбутніх мільйонерів

Мільйонером може стати кожен, переконаний бізнес-тренер Микола Сапсан. І якщо хтось вважає, що Тернопіль не перспективний для відкриття бізнесу, то це не більше аніж міф.

Адже для того, щоб досягнути успіху необхідно лише повірити в свої сили і працювати над собою.

«Уявіть, ви ризикнули і звільнилися з роботи»

-         Ви кожного дня ходите на роботу, отримуєте за це мізерну зарплату, у вас конфлікти в сім’ї, ви незадоволені своїм життям. Але ви не можете вирватися з цього замкненого кола, адже боїтеся ризику, - розповідає пан Микола. – А уявіть, що ви ризикнули, звільнилися зі своєї рутинної роботи, розпочали власний бізнес і стали фінансово незалежним. У вас налагодилися стосунки в сім’ї, ви маєте можливість подорожувати, насолоджуватися життям і займатися тільки тим, що вам подобається.

Чимало людей мріють про це щодня, каже пан Микола, але зробити перший крок завжди найважче. Для цього потрібна впевненість в своїх силах. А значить людині потрібно змінити своє мислення. Потрібно думати так як думають багаті люди, мільйонери, вкладати гроші в різні проекти, а не економити жадно кожну копійку як це колись робили наші батьки.

«Найкращий вклад грошей – в своє навчання»

-         І в першу чергу, обов’язково потрібно вкладати гроші в своє навчання, - переконаний бізнес-тренер. – Однак сьогодні більшість людей вважають, що варто вкладати гроші тільки в університетське навчання. Але я вважаю, що університет сьогодні дає недостатньо знань, особливо для тих, хто хоче розпочати власний бізнес чи влаштуватися на престижну роботу. Для цього потрібно відвідувати спеціальні тренінги. Адже дуже часто, якщо роботодавець навіть прийме вас на роботу, то все рівно через деякий час відправить на курс тренінгових навчать для підвищення кваліфікації. Адже без них сьогодні не розвивається жодна велика компанія.

Тому, за словами Миколи Сапсана, набагато легше випередити свого майбутнього роботодавця, обійти всі ці багаторічні шляхи здобуття досвіду, безоплатного стажування, крутіння в колесі і ходіння кругами.

-         А зробити все це є тільки одна можливість – відвідати якісний тренінг, - вважає він. – Тоді людина починає дивитися на світ іншими очима, бачити нові можливості, розуміти сучасні бізнесові процеси і вести ефективні переговори. Тому я відкрив в Тернополі проект «Бізнес-школа», який готуватиме майбутніх мільйонерів. Я вірю, що люди можуть більше, просто не всі вони про це знають. Щоб ознайомитися з діяльністю бізнес-школи чи інших моїх тренінгів зайдіть на сайт www.ovitta.com. Там же ви можете зареєструватися на одноденний тренінг «Ти можеш більше». З нього я рекомендую починати свій шлях людям, які вирішили змінювати своє життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...