• Головна
  • У Тернополі пайовики, які втратили у будівельній афері понад 200 мільйонів гривень, пікетували суд
12:00, 15 листопада 2013 р.

У Тернополі пайовики, які втратили у будівельній афері понад 200 мільйонів гривень, пікетували суд

У Тернополі майже півсотні колишніх вкладників фірми «Будівельник», які втратили у будівельнй афері понад 200 мільйонів гривень, переконані: місцеві судді ігнорують інтереси простих людей. Відтак 14 листопада люди вийшли на пікет під стіни апеляційного суду.

Ще 2009 року тернопільська фірма «Будівельник» збанкрутувала. Відтоді свої права на добудову люди відстоюють у судах. Час від часу на членів новостворених кооперативів, в які об’єдналися обдурені вкладники, щоб таки завершити будівництво обіцяного житла, подають у суд адвокати фірми-банкрута або одна з колишніх вкладниць, повідомляє ZIK.

«Оті дрібні шахрайчики ще й нам заважають. Досить того, що ми б’ємось головою об стіну, адже у людей вкрадено понад 80 мільйонів. Ми хочемо знайти можливість добудувати будинки, але і в цьому перешкоджають», – заявив обурений пікетувальник Мирон Кіцак.

Пайовики подають зустрічні позови, але їх у суді відхиляють.

Керівництво апеляційного суду таки зустрілося з пікетувальниками – на закритій нараді. Голова апеляційного суду Ігор Козак зазначив: поки Вищий суд України не визнає рішення його колег незаконним, вважати його таким немає підстав. Така відповідь людей не влаштувала. 25 листопада вони зберуться на мітинг під обласною адміністрацією.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...