• Головна
  • Школярам з Тернопільщини влаштував у Верховній Раді екскурсію голова парламенту
09:00, 17 листопада 2013 р.

Школярам з Тернопільщини влаштував у Верховній Раді екскурсію голова парламенту

У суботу Голова Верховної Ради України Володимир Рибак провів зустріч з дітьми-членами шкільного парламенту, які мешкають в одному з селищ міського типу Тернопільської області.

У суботу Голова Верховної Ради України Володимир Рибак провів зустріч з дітьми-членами шкільного парламенту, які мешкають в одному з селищ міського типу Тернопільської області.

Зустріч відбулася на прохання президента шкільного парламенту Козівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Христини Горошок, яка звернулася до Голови Верховної Ради з проханням прийняти шкільний парламент у Верховній Раді.

Керівник парламенту зустрівся зі школярами у сесійній залі. На початку зустрічі Христина Горошок поінформувала В.Рибака про роботу шкільного парламенту, різноманітні шкільні свята та благодійні акції, що їх організують учні. «Ми не байдужі до свого майбутнього, до майбутнього нашої країни, - сказала вона. - Мета нашого учнівського самоврядування - створити, реалізувати високі лідерські якості у дітей».

Голова Верховної Ради назвав роботу шкільного парламенту «дуже добрим прикладом», який, за його словами, може стати взірцем для роботи і органів місцевого самоврядування. «Ви проводите системну роботу, ваш досвід стане у пригоді для розбудови нашої держави, яку доведеться будувати вам», - сказав він, звертаючись до дітей.

«Майбутнє - за вами, і я вірю, що наша країна буде багатою державою, і люди житимуть добре», - сказав керівник парламенту.

В.Рибак нагадав, що Президент України Віктор Янукович ініціював двадцять реформ у різних сферах життєдіяльності країни, зазначив, що нині наша держави виходить на історичний шлях - підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом, і висловив переконання, що цей документ буде підписаний.

Керівник парламенту наголосив, що усі гілки влади працюють на виконання зобов’язань України перед ЄС, і, за його словами, потрібно запроваджувати європейські стандарти життя в усіх сферах. Уся система управління, заявив В.Рибак, повинна працювати для людей.

В.Рибак також повідомив про роботу єдиного законодавчого органу і зазначив, що від виконання депутатами передвиборчих програм, якості законів залежатиме майбутнє України.

Відповідаючи на запитання школярів, В.Рибак розповів про свій життєвий шлях та захоплення. Він також наголосив, що для того, аби домогтися поставленої мети, потрібно «наполегливо працювати і дослуховуватися до людей».

Президент шкільного парламенту подарувала Голові Верховної Ради новорічні прикраси, зроблені школярами власноруч.

Відео можна подивитися тут

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...