• Головна
  • У відомого спортсмена з Тернопільщини виявили небезпечну хворобу
10:00, 17 листопада 2013 р.

У відомого спортсмена з Тернопільщини виявили небезпечну хворобу

Срібний призер Кубка світу із санного спорту, багаторазовий призер Всеукраїнських та міжнародних змагань, кременчанин Павло Терновий нині потребує допомоги. У 18-річного спортсмена лікарі виявили небезпечне запалення суглобів. Лікування затратне і довготривале. Сім'я хлопця потрібних грошей не має, тому звертається до небайдужих людей за допомогою.

Павло Терновий завжди був прикладом для своїх ровесників, добрим сином і гарним другом, каже мама, Віра Тернова. З 10 років хлопець, який народився у Кременці, почав займатися санним спортом і згодом своїми результатами прославив не лише рідні Кременець та Тернопільщину, але й Україну, стаючи призером Всеукраїнських та міжнародних змагань найвищого рівня. У 2012 році виграв срібло Кубка світу із санного спорту та на заваді стала важка хвороба, передає tv4.

Віра Тернова, мама Павла Тернового: "Неодноразово він і був за границями, тоже перші місця займав, і це сказано в додатках, які ми даєм. Ну отака доля. Ми всі ходимо під нашим небом і не знаємо, що з кожною людиною може статися. В нас всіх є діти, внуки, но таке горе прийшло в нашу сім'ю".

Рік тому хлопця почали турбувати нестерпні болі в плечових суглобах, колінах і гомілках. Обмеження в рухах перетворювалися у загальну скутість. Хвороба не дозволяє йому не лише займатися спортом, вона заважає повноцінно жити. До сьогодні лікування Павла Тернового успішного результату не дає.

Віра Тернова, мама Павла Тернового: "Його дивилися в Києві, діагноз такий: запалення суглобів. Сказали потрібне нам дуже дороге лікування, треба лікувати рік. Воно вартує 170 тисяч, ми не в змозі цього зробити".

Мама Павла Тернового щиро дякує співробітникам своїм та чоловіка, тренерам сина і дирекції Львівського фізкультурного держучилища, де навчається Павло. Вони не відвернулися від проблеми хлопця і посильно допомагають. Долучився до допомоги і обласний благодійний фонд "Живи з надією", втім, поки що до потрібних 170 тисяч іще далеко.

Алла Андрущук, голова Тернопільського обласного благодійного фонду "Живи з надією": "Господь благословить нас в 10 раз більше, коли ми даруємо, коли ми допомагаємо. Я хочу запросити всіх підприємців, хочу запросити підприємства і просто молодь. По 5, по 10 гривнів - це дуже важлива підтримка, і якщо ми цілою країною будем старатись допомогти, ми допоможемо багатьом людям, а нашому Павлу - обов'язково".

Віра Тернова, мама Павла Тернового: "Надія на людей, які допоможуть нам підняти сина на ноги, бо в нього були дуже великі мрії".

Реквізити як, і куди переказати гроші для лікування Павла Тернового можна знайти тут

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...