• Головна
  • У Тернополі партія «Свобода» налякана викривальними статтями про свого лідера
13:30, 18 листопада 2013 р.

У Тернополі партія «Свобода» налякана викривальними статтями про свого лідера

Низка розслідувань львівської газети «Експрес» про походження фінансів у партії «Свобода» привела в істерію партійних вождів. Виявилося, що крити аргументи видання нічим.

Відтак замість судових позовів з вимогою спростування начебто неправдиві публікації «свободівці» вдаються до задурманення електорату листівками. Учора такі роздавали в Тернополі пенсіонерам після недільних літургій. У ній можна прочитати навіть таку бздуру, як «бити нижче пояса в політиці не прийнято».

Власне національно-стурбовані пенсіонери, у яких через невміння користуватися інтернетом немає повною інформації про ВО «Свобода», залишаються чи не єдиним прошарком, який ще має якісь мінімальні сентименти до цієї політ сили.

Натомість на Тернопільщині саме ВО «Свобода» співвідповідальна з облдержадміністрацією за майже річний ступор обласної ради, за постійні земельні скандали та нехтування  своїми численними виборчими обіцянками. Наразі «свободівцям» добре вдаються хіба смолоскипні ходи та різні піар-заходи, на яких банальні дрібниці подаються як мегаздобутки.

Тим часом через те, що як владні, так і опозиційні партії дбають виключно самі про себе, а не про жителів України, мільйони українців вже покинули свою державу в пошуках кращої долі. Ще мільйони мріють зробити те саме…

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...