• Головна
  • На Тернопільщині виявили більше 40 тисяч банок прострочених м'ясних консервів
16:15, 18 листопада 2013 р.

На Тернопільщині виявили більше 40 тисяч банок прострочених м'ясних консервів

В одному з сіл Чортківського району Тернопільської області виявили партію прострочених м'ясних консервів . Більше 40 тисяч банок працівники ветеринарної міліції знайшли в складських приміщеннях , що належать місцевому підприємцю . Зараз напівфабрикати вилучені , вирішується питання про їх утилізації .

У Тернопільській області працівники відділу ветеринарної міліції спільно з співробітниками УБОЗ в складських приміщеннях , що належать місцевому підприємцю , виявили більше 40 тисяч банок м'ясних консервів . Вся партія вагою більше 21 тонни була з вичерпаним терміном придатності. А ніяких документів про їх якість та безпеку власник надати не зміг.

Зараз ця продукція вилучена з обігу , вирішується питання про її утилізацію .

Загалом в Україні тривають заходи щодо забезпечення стабільної епізоотичної ситуації та продовольчої безпеки. Для цього в регіонах України діють мобільні групи у складі співробітників ветеринарної міліції та державної служби ветеринарної медицини. Так , за останній тиждень ветеринари перевірили понад 360 об'єктів , діяльність яких пов'язана з обігом продукції тваринного походження. За результатами перевірок у дохід держави було стягнуто штрафних санкцій на суму майже 21 тисяча гривень. Крім того , ветеринари обмежили оборот понад 25 тонн неякісної продукції тваринного походження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"З 1 липня ТЦК шукатиме усюди 4 категорії чоловіків, їх терміново мобілізують у першу чергу": мобілізація та повістки
"Злива і люта гроза сунуть в Україну на тлі несамовитої спеки, дощ литиме на авто майже всюди": куди пре навіжена негода?
Які дитячі табори працюють у Тернополі цього літа та як туди записатися
"Дощ і потужна гроза вдарять прямо завтра в областях України, жахлива спека накриє цілі регіони": куди суне злива і негода?
Оголошення
live comments feed...