• Головна
  • Тернополяни можуть вносити свої рекомендації до плану зонування території міста
17:30, 18 листопада 2013 р.

Тернополяни можуть вносити свої рекомендації до плану зонування території міста

На офіційному сайті Тернопільської міської ради, в розділі Генплан, розміщені матеріали для громадського обговорення «План зонування території м. Тернополя».

План зонування території міста Тернополя розробляється з метою створення сприятливих умов для забезпечення захисту територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, запобігання концентрації населення і об'єктів виробництва, зниження рівня забруднення навколишнього природного середовища, охорони та використання територій з особливим статусом, у тому числі ландшафтів, об'єктів історико-культурної спадщини, а також земель сільськогосподарського призначення і лісів.

На замовлення Тернопільської міської ради розробником, складової генерального плану «План зонування території міста» є ДП УДНДІ проектування міст «Діпромісто» ім. Ю.Білоконя, м. Київ, підставою якого є Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», яким передбачено розроблення Плану зонування території, що визначає умови та обмеження використання територій населених пунктів.

Свої пропозиції, зауваження, рекомендації до плану зонування території м. Тернополя просимо надсилати на електронну адресу управління містобудування, архітектури та кадастру ([email protected] ) або на адресу вул. Коперника, 1, 2-й поверх, каб, 205.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...