• Головна
  • Де у Тернополі продають зіпсовані продукти?
11:30, 19 листопада 2013 р.

Де у Тернополі продають зіпсовані продукти?

Партії продуктів з «Барвінку» вилучила інспекція із захисту прав споживачів. Частина продукції була протермінованою, частина з сумнівним виробництвом.

Найбільше шкідливої продукції вилучили інспектори у магазині «Барвінок» на Руській 5, навпроти ЗОШ №6. Серед протермінованих продуктів – йогурти, молоко, чіпси. Кожного дня під час перерв школярі купували саме це. Серед протермінованих товарів були й ковбасні вироби, соки, печиво, пише За Збручем.

«Слід зауважити, що це вже не перша перевірка у магазинах торгової мережі Барвінок». Та чомусь працівники нехтуються своїми обов’язками. Адже їм потрібно кожного дня уважно переглядати той вид продукції, за який вони відповідальні. У результаті перевірки, до адміністративної відповідальності притягнули заступника завідуючого магазину Федишин Оксану Юріївну. На торгову мережу «Барвінок» накладено адміністративно-господарську санкцію», – відзначив головний спеціаліст інспекції із захисту прав споживачів Богдан Михайлишин.

Інспекція із захисту прав споживачів закликає бути уважним, купуючи продукти. Необхідно дивитися на термін придатності, зберігати чеки, а при потребі звертатись до інспекторів.

Телефон (0352) 52-32-16, 52-16-65, 52-83-71. Адреса: м. Тернопіль бульвар Шевченка 11.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...