• Головна
  • У Тернополі набирають команду для гри «Щурячі перегони»
09:30, 21 листопада 2013 р.

У Тернополі набирають команду для гри «Щурячі перегони»

Хочете зрозуміти як стають бізнесменами? Пограйте гру «Щурячі перегони». Ця гра є українським аналогом всесвітньовідомої гри «CashFlow» Роберта Кійосакі.

У Тернополі «Щурячі перегони» проведуть в неділю, 24 листопада. Зареєструватися в команду для гри можна на сайті www.ovitta.com

За словами організаторів, взяти участь в грі може кожен охочий. Адже це надзвичайно цікава та розвиваюча гра. Її суть – фінансова грамотність, уміння правильно розпоряджатися грішми. Тому підходить вона як тим, хто хоче в майбутньому відкрити свій бізнес, так і тим, хто хоче навчитися розпоряджатися власним сімейним бюджетом.

На початку гри всім учасникам дають однакову кількість грошей і всі починають на рівних умовах. Згодом кожному потрібно робити вибір між тим куди вкласти гроші, на що їх варто тратити, на що – ні. Також учасників очікують ріні незаплановані витрати та багато інших нюансів.

-          Настільки захоплююча гра, що її хочеться грати знову і знову, - каже тернополянка Шульгат Ніна. – Ця гра показує, що таке великі гроші і великі можливості. З її допомогою я зрозуміла, що в житті маю такий же результат як і в грі. Тобто я побачила, що треба міняти в своїх діях.

Як свідчить статистика, багато людей, які зіграли «Щурячі перегони» дивляться на світ бізнесу і грошей з зовсім іншої сторони.

Проводитимуть гру досвідчені тренери Сергій Костюк та Максим Федорович.

Відбуватиметься гра в офісному центрі «Терен» за адресою вул..Медова, 12, офіс 13.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...