• Головна
  • На Тернопільщині сотні людей ледь не залишилися без зарплати
10:00, 22 листопада 2013 р.

На Тернопільщині сотні людей ледь не залишилися без зарплати

Тернопільською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно керівника підприємства за фактом безпідставної невиплати заробітної плати працівникам у сумі майже 200 тисяч гривень.

Прокурорською перевіркою встановлено, що начальник одного з комунальних підприємств Тернопільської міської ради, яке надає послуги з ремонту шляхово-мостового господарства міста, упродовж серпня-вересня поточного року безпідставно не виплачував заробітну плату працівникам очолюваного ним підприємства.

При цьому керівник витрачав кошти підприємства на сплату рахунків, що не є першочерговими.

Таким чином перед близько 100 працівниками підприємства виникла заборгованість у розмірі майже 200 тисяч гривень.

За даним фактом завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні та обвинувальний акт стосовно посадовця направлено Тернопільською прокуратурою з нагляду за додержанням законів у транспортній сфері до суду за ч.1 ст.175 КК України (невиплата заробітної плати).

У ході розслідування зазначеного кримінального провадження керівником виплачено заборгованість по заробітній платі усім працівникам очолюваного ним підприємства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...