• Головна
  • У Тернополі батьки зможуть відстежувати в інтернеті «хвости» своїх дітей у школі
18:00, 22 листопада 2013 р.

У Тернополі батьки зможуть відстежувати в інтернеті «хвости» своїх дітей у школі

Унікальну систему безпеки презентували сьогодні, 22 листопада, в Українській гімназії ім. І.Франка. Тепер учні та колектив навчального закладу можуть заходити у школу лише через пропускний пункт та завдяки електронній картці. Як тільки у школу заходить людина без «пропуску», система сповіщає про це гучним сигналом. 

Систему безпеки українська гімназія отримала безкоштовно. Це пілотний проект, який невдовзі планують запровадити ще у двох закладах.

- Ми продовжуємо впроваджувати у Тернополі новітні технології. Цей процес розпочався з транспорту та світлофорів. Сьогодні він торкнувся сфери освіти. А саме у тернопільській школі встановили першу систему інновації та безпеки у навчальних закладах. Пілотним проектом передбачено обладнати системою три школи: Українську гімназію ім.. І.Франка, школу №22 та школу-колегіум ім. Й.Сліпого. Вона дає можливість моніторити, коли діти заходять і виходять з навчального закладу. Обладнання реагує на сторонніх, що дозволяє посилити безпеку у навчальному закладі. Система дозволяє батькам контролювати успішність учнів, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Як тільки дитина проходить крізь сканер системи, батьки отримують смс-повідомлення. У ньому також може йтися про те, на скільки хвилин дитина запізнилася, якою за порядковим номер зайшла у клас. Якщо проект виправдає себе, то наступного року місто закладе кошти, щоб придбати таке обладнання для інших навчальних закладів, каже міський голова. Вартість системи безпеки становить від 35 до 50 тис. гри.

- Перед проектом не стоїть питання тотального контролю дитини. Крім того, що батьки зможуть точно знати, де дитина перебуває в даний момент, система дозволяє проконтролювати, коли вона запізнюється. Тоді можна роботи висновок, що необхідно швидше прокидатися та виходити з дому. Помітно, з яких предметів з’являються «хвости», що потрібно підтягнути. Це дуже практично, тому що дозволяє не затягувати ситуацію, а вирішувати її максимально швидко, – каже мати учня 7В класу Марта Руденко.

Кожен учень матиме у системі власну інтернет-сторінку, де будуть виставлені його оцінки. Доступ до неї матимуть лише власники паролю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...