• Головна
  • Сергій Надал сівши за кермо автомобіля особисто перевірив стан дорожнього покриття у Тернополі (фото)
18:30, 22 листопада 2013 р.

Сергій Надал сівши за кермо автомобіля особисто перевірив стан дорожнього покриття у Тернополі (фото)

У Тернополі на завершальному етапі ремонт доріг та їх облаштування. Міський голова Тернополя сьогодні особисто здійснив об’їзд вулиць Симоненка, Морозенка, Спортивна, Гайова. На вулиці Симоненка Сергій Надал сівши за кермо автомобіля особисто перевірив стан дорожнього покриття.

 «Ремонт на вулиці Симоненка практично на завершенні, потрібно тільки поставити обмежувачі швидкості, як їх ще в народі називають «лежачі поліцейські», оскільки там достатньо широка ділянка дороги, – відзначив Сергій Надал. – В районі пішохідної зони потрібно доробити турнікетну огорожу. Ми цю вулицю не ремонтували, а відбудовували заново, адже за радянського союзу дорогу звели тут заради галочки, тому нам довелося прикласти чимало зусиль, щоб сьогодні вулиця Симоненка була оновленою».

У Тернополі практично завершений капітальний ремонт на вулиці Морозенка - відремонтовано ті ділянки дороги, де найбільші ями.

«Морозенка зробили за рахунок зекономлених коштів на інших вулицях, - зауважив Сергій Надал. - В межах одного мільйона гривень обійшлась нам дана ділянка. Першочергово на Морозенка нам потрібно облаштувати водовідведення і зробити нормальне функціонування дорожнього руху».

На вулиці Спортивна ремонт практично завершений, залишилось зробити тільки благоустрій. Тут відремонтоване дорожнє полотно, але потрібно встановити додаткові турнікети біля виїзду на вулицю Злуки.

«Спортивна відремонтована на ділянці - від входу в дитячий садок до виїзду на вулицю Злуки, - зауважує міський голова Сергій Надал. - Залишається тільки облаштувати пішохідну ділянку біля дитячого садочка. Хочу також наголосити, що відколи я живу у Тернополі, то постійно чую скарги на дану ділянку дороги. Сьогодні нарешті вулиця Спортивна відремонтована».

На вулиці Гайовій завершені роботи по вкладанню асфальтного покриття та необхідна ще дорожня розмітка і облаштування пішохідної зони.

«Понад 20 років на вулиці Гайовій не проводили жодних серйозних ремонтних робіт, - сказав Сергій Надал. – Сьогодні ми зробили одну частину ділянки, відтак в нас є плани відремонтувати і другу частину дороги - від моста до виїзду на Гаї. Таким чином ми розвантажимо центральну частину міста від нагромадження автомобілів».

Крім того, міський голова відзначив, що основний обсяг робіт по ремонту доріг вдалося зробити до перших заморозків.

«Я задоволений, що ми впоралися до початку холодів і хочу наголосити, що сьогодні усі комунальні служби міста готові до зими, необхідна кількість піску і солі уже закуплено, ще робимо додаткові огляди техніки та чекаємо снігу, - підсумував Сергій Надал».

3

 

4

 

5

 

6

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...