• Головна
  • Влада планує збудувати об’їзну дорогу Тернополя за п’ять років
19:30, 22 листопада 2013 р.

Влада планує збудувати об’їзну дорогу Тернополя за п’ять років

На Тернопільщині за тиждень стається стільки ДТП, як п’ять років тому за місяць, – констатують працівники ДАІ. Відтак служба автомобільних доріг області планує полагодити небезпечні частини шляхів. На це виділять кошти з державного бюджету.

«Тернопільщині збільшать асигнування для капітального ремонту доріг, зокрема йдеться, щоб відремонтувати аварійно-небезпечні частини доріг державного значення. Ми чекаємо, що в наступному році буде розподіл коштів на дороги. Відтак будуть дороги міжнародного і державного значення. В нашій області це біля п’яти тисяч кілометрів доріг з твердим покриттям, десь півтора тисячі кілометрів – дороги державного значення, міжнародні. Нам треба думати про ремонт доріг Кременець- Тернопіль, а в перспективі про інші дороги. Чекаємо, що будуть виділені кошти на будівництво об’їзної дороги навколо Теребовлі, об’їзної навколо Бережан. Я думаю, що в наступному році ми вже щось почнемо робити, щоб  в перспективі їх завершити. А щодо небезпечних частин доріг – то почнемо їх ліквідовувати вже в цьому році», – запевнив голова облдержадміністрації Валентин Хоптян.

Депутати Верховної Ради України ухвалили рішення щодо  виконання розпорядження Кабінету Міністрів, яке стосується капітального ремонту асфальтобетонного покриття об’їзної дороги Тернополя.  Влада планує збудувати цю об’їзну за п’ять років, пише зз.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...