• Головна
  • “Ти – в кадрі” – учасником нової програми телеканалу “ІНТБ” може стати кожен тернополянин
09:00, 23 листопада 2013 р.

“Ти – в кадрі” – учасником нової програми телеканалу “ІНТБ” може стати кожен тернополянин

18 листопада стартував оновлений телеканал “ІНТБ”. У рамках реорганізації, яке проводилося протягом півроку, було встановлене сучасне технічне обладнання та запроваджені нові авторські програми. Окрім цього, “ІНТБ” поміняло адресу, відтепер телеканал розташований у центрі Тернополя, на Руській, 44. 

Як розповідає продюсер телеканалу Олег Нитка, у рамках оновлення “ІНТБ” було запроваджено цілий ряд нових проектів.

– Були програми, які добре знають тернополяни і мали свого глядача, наприклад, “Кава з вершками”, “Арт-Терія”, “Телевітамінки”, тому ці програми вирішили залишити.  Окрім цього, на глядачів чекає цілий ряд нових проектів. Є програми, які повністю готові, зокрема зараз є цілий цикл передач “З голови до п’ят”, “Фешен гід”, “Зроблено в Тернополі”,  “Смішне ТВ на ІНТБ” – ведучі цієї програми відомі шоумени, провідні КВНщики Тернополя Віктор Гевко та Тетяна Песик і команда “Тернопіль VIP”. Буде також програма “Ти в кадрі”, учасником якої може стати будь-який тернополянин, – розповів Олег Нитка.

За словами директора “ІНТБ” Олени Науменко, програмне наповнення телеканалу було оновлене відповідно до результатів моніторингу глядацької думки і зацікавлення.

“Телеканал технічно вже оснащений практично на 100 відсотків. Закуплено нову апаратуру. Реорганізація “ІНТБ” тривала півроку. Ми вивчали громадську думку, моніторили думку та потреби глядачів – що вони хотіли би бачити на нашому телеканалі. З 18 листопада невелику частину ми репрезентували в ефірі”.

З початком нового сезону вперше в історії телеканалу “ІНТБ” вийшли в ефір новини з ведучою. Загалом новини виходять на телеканалі 10 разів вдень. Випуски оновлюються тричі – о 7:30, 13:30, 18:30.

“Хто слідкує за нашими новинами може побачити зміни – в нас стало цікавіше, є більше оперативних новин. Ми любимо і цінуємо нашого глядача, тому будемо ще дослуховуватися, що цікавить тернополян, які напрямки треба збільшувати, які теми варто висвітлювати”, – каже ведуча, журналіст Ірина Шуптарська.

Як розповідає технічний директор “ІНТБ”  Юрій Максим’як, студія та телеканал в цілому перейшли повністю на цифровий формат мовлення. Була повністю змінена комутація всередині студії, було закуплене нове обладнання для відеосигналу, а для зберігання даних був закуплений новий об’ємний дата-сервер, що забезпечує оперативність роботи.

– Вся комутація, всі камери, передачі і аудіо і відео передаються у цифровому форматі, – каже Юрій Максим’як, – коротко скажу про нашу студію, яка є нашою гордістю. Основним, що ми ставили за мету – робота студії у форматі HD. Усі зйомки і усі програми, які виробляються у студії робляться у форматі HD, так само і обробляються. У студії може одночасно працювати до 9 відеокамер, які зводяться та обробляються двома людьми – оператором ефіру і звукорежисером. У нас є три знімальні майданчики. Два з них вже задіяні – це новинна студія і рір-проекція.

За словами продюсера телеканалу Андрія Грицишина, перед колективом “ІНТБ” стоїть завдання виробляти не лише оперативні, а й перевірені новини. Журналісти телеканалу не шукатимуть лише негатив, вони намагатимуться  знайти і позитив про Тернопіль і тернопільські події. На глядачів чекає ще кілька етапів оновлення телеканалу. 

“Другий етап розвитку телеканалу передбачає трансляцію у шести найбільших райцентрах області – це Кременець, Чортків, Збараж, Борщів, Гусятин, Бережани. А тертій етап – трансляцію в інші районні центри”.

DSCF9998

 

DSCF9979

 

DSCF0021

 

DSCF9983

 

DSCF0009

 

віка

 Тамта ҐУҐУШВІЛІ, фото автора 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...