• Головна
  • На Тернопільщині виявили небезпечну територію через сказ у тварин
14:00, 23 листопада 2013 р.

На Тернопільщині виявили небезпечну територію через сказ у тварин

Гусятин - небезпечна територія, у зв'язку з виявленням сказу у тварин. Заступник голови районної державної адміністрації Василь Цільо провів засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.

Про оголошення території селища Гусятин, Гусятинської селищної ради – неблагополучним пунктом по сказу на засіданні доповідав Володимир Криса.  Роман Довгань інформував присутніх, що спеціалістами ветеринарної медицини  розроблено план заходів щодо ліквідації вогнища сказу серед диких тварин (лиса) на території селища Гусятин, Гусятинської селищної ради і недопущенню поширення сказу на території Гусятинського району. Зокрема, рекомендовано проводити широку роз’яснювальну роботу серед населення (бесіди, лекції, статті в ЗМІ, виступи по радіо) про небезпечність сказу для людей і тварин, взяти на облік осіб, які мали контакт із хворими тваринами і забезпечити проведення їм відповідних профілактично лікувальних заходів тощо.

Також членами комісії було розглянуто ряд інших проблемних питань. Підвів підсумки засідання Василь Михайлович та дав ряд доручень.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
"Штам "Дельта" нещадно веде до інтоксикації, падають з ніг цілі родини": лікарі про зростання агресивності вірусу (ФОТО)
"Викликає "обманні" симптоми, люди не знають про близькість трагедії": лікарка про штам "Дельта" і його нову стратегію
Оголошення
live comments feed...