• Головна
  • У Тернополі встановлений студентами на майдані намет не постояв і 15 хвилин (фото)
11:30, 25 листопада 2013 р.

У Тернополі встановлений студентами на майдані намет не постояв і 15 хвилин (фото)

Намет, який встановили сьогодні вранці на Театральному майдані молоді люди, правоохоронці зобов’язали забрати.

Мотивували це тим, що свою акцію із розміщенням наметового містечка організатори молодіжного Євромайдану зареєстрували на 13 год.

Відтак встановлення одного намету раніше встановленого часу в міліції потрактували як порушення.

Загалом міліціонерів у штатському було десь так само, як і студентів. Правда до молодих людей долучилися і старші чоловіки. Навіть коли намет забрали з майдану, чоловіки залишилися стояти з національними прапорами серед площі.

Тим часом співорганізатори Євромайдану пішли в медуніверситет для переговорів з ректором. Як повідомили студенти вузу, з самого ранку в університеті посилено перевіряють, хто відсутній на заняттях.

А комунальники зараз біля пам’ятника Незалежності на майдані споруджують сцену для виступів.

namet2

 

namet3

 

namet4

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Мобілізація приголомшила Україну новим рішенням, ТЦК іде з перевірками в неочікувані місця": люди втратять бронювання
"Вивезу в ліс і закопаю": після резонансного побиття школярки в центрі Тернополя почали випливати інші приголомшуючі факти про агресорку
"15 000 гривень зарплати на місяць, робота для пенсіонерів": літніх українців терміново кличуть на вакансії
"Несамовита негода накриє області в цьому регіоні України, неочікувана гроза пре з лютою силою": дощ і злива хлине завтра
Оголошення
live comments feed...