• Головна
  • На Тернопільщині 100% контрактна армія
14:00, 25 листопада 2013 р.

На Тернопільщині 100% контрактна армія

На Тернопіллі усі військові частини та установи Збройних Сил України повністю перейшли на військову службу за контрактом. Вільних вакансій для контрактників в області, наразі, немає.

Про це повідомив начальник відділу обліково-призовної роботи – заступник Тернопільського обласного військового комісара з призову підполковник Олег Денисюк. За його словами відбір кандидатів на військову службу за контрактом з Тернопільщини тепер здійснюється у військові частини, що дислокуються на території інших областей держави.

–  Зараз тернополяни висловлюють бажання служити переважно на Львівщині та Хмельниччині. Проте є й такі, які бажають проходити службу за контрактом і у Військово-Морських Слах ЗС України в Криму, – зазначив підполковник Олег Денисюк.

Офіцер також наголосив, що для представників військових комісаріатів робота щодо залучення громадян до військової служби за контрактом  вважається пріоритетним завданням в ході реформування Збройних Сил України. З метою пропагування професійного війська в області проводяться різні рекламно-агітаційні акції та інформаційно-роз’яснювальні заходи. Окрім того, спільно з представниками обласного центру зайнятості офіцери військкомату проводять “Ярмарки вакансій”, куди залучають громадян, які перебувають на обліку в обласному центрі зайнятості, та виявили бажання до проходження військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу.

Планується, що до кінця року з Тернопільщини відберуть ще близько 200 громадян, які укладуть контракт із вітчизняним оборонним відомством.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Штам "Дельта" обманув усіх, гидка здатність вірусу нарешті проявилася": лікарка про небезпеку, яку несуть діти батькам
"Штам "Дельта" почав "обвалювати" симптоми, це вже нова хвороба": лікарка про тромбози та інші особливості недуги
"Жахливий факт про штам "Дельта", імунна система у пастці": медики про друге зараження у дітей і дорослих
"Жахлива помилка, пацієнти кусають лікті": медик про штам "Дельта" і його "полювання" на конкретну групу людей
Оголошення
live comments feed...