• Головна
  • Депутати тернопільської обласної ради будуть мерзнути разом зі студентами? (фото)
12:45, 26 листопада 2013 р.

Депутати тернопільської обласної ради будуть мерзнути разом зі студентами? (фото)

Попрацювати лише до 14-ої години, а згодом приєднатися до студентів на Театральному майдані закликав депутатський корпус сьогодні під час сесії Степан Барна.

"До 14-ої години працюємо, а потім йдемо всі разом стояти. Підтримаємо студентів. Стоїмо до тих пір, доки й вони. Бо ми тут працюємо у теплому залі, а вони мерзнуть",- сказав Барна.

Прийти і підтримати молодь закликав депутатів і представник тернопільського Євромайдану Максим Антощук, якому дали можливість виступити на сесії. Водночас наскільки чисельною буде делегація депутатів, наразі не зрозуміло.

- Після сесі кожен піде туди, куди його кличе власне сумління,- резюмував голова обласної ради Василь Хомінець.

До речі, з новим головою обласна рада не стала менш популістичною: лише рішення про суспільно-політичну ситуацію депутати приймали понад 1,5 години. За цей час виступили всі кому не лінь, в тому числі політики, які не представлені в обласній раді і не є депутатами. Тоді як депутатському корпусу було достатньо просто проголосувати за рішення і тим самим виразити свою позицію.

Тим часом близько сотні студентів попри мороз продовжують стояти на майдані. Вони діляться останніми новинами з сесії облради, соцмереж та з Києва.

3

 

1

 

2

 

4

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...