• Головна
  • Прокуратура Тернополя знайшла ряд порушень у справі будівництва житлового будинку на території церкви
19:30, 27 листопада 2013 р.

Прокуратура Тернополя знайшла ряд порушень у справі будівництва житлового будинку на території церкви

“Прокуратура міста систематично перевіряє рішення Тернопільської міської ради і реагує в межах наданих повноважень”. Про це сьогодні, 27 листопада, заявив прокурор міста Тернополя Віталій Сідоров. На брифінгу йшла мова про стан дотримання земельного законодавства в місті Тернополі, зокрема про будівництво на території церкви на вулиці Орлика.  

За словами прокурора міста, була виділена земельна ділянка на будівництво та обслуговування храму святих Володимира та Ольги. Проте містобудівні умови були виділені для будівництва багатоквартирного житлового будинку. З цього приводу неодноразово зверталися громадяни в прокуратуру. Систематично публікувалися матеріали в інтервент-ресурсах. 

“Одразу нами було залучено фахівців, проведено ґрунтовну перевірку і під час цієї перевірки виявлено ряд порушень. Зокрема, призначення земельної ділянки було для обслуговування храму. Міська рада дала містобудівні умови та обмеження щодо будівництва житлового будинку. За результатами розгляду залученням фахівців державного архітектурно-будівельних інспекцій та залученням фахівців сільськогосподарської інспекції нами було подано до міської ради подання про скасуванню містобудівних умов та обмежень. Міська рада наше подання не задовольнила, розглянула і дала негативну відповідь, мотивуючи тим, що, вони вважають, що порушення як такі не знайшли свого підтвердження. Проте на цьому ми не зупинилися. Ми подали позов до Тернопільського окружного адміністративного суду і позов задоволено. На сьогоднішній день, міська рада подала апеляційну скаргу. Справа перебуває у Львівському адміністративному апеляційному суді. Проте на сьогоднішній день є рішення суду на нашу користь, яке ми відстояли в інтересах громадян”, – зазначив прокурор міста Тернополя Віталій Сідоров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...