![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
14:00, 27 листопада 2013 р.
Тернопільська зірка шоу «Х-фактор» поділився весільними фото
Співак, Аркадій Войтюк, який цьогоріч представив Україну на конкурсі "Нова хвиля 2013", ще у вересні одружився з хореографом Юлією Сахневич. Але тільки зараз він показав свої весільні фото. На святкуванні та вінчанні були присутні тільки найближчі родичі пари.
"Для мене це настільки інтимна подія, що я хотів відсвяткувати весілля з Юлею тільки з тими, кого давно знаю. З часом я зрозумів, що мої справжні друзі — то моя родина. Тим більше не хотів бачити там людей, які будуть мені заздрити. Хочу бачити тільки щирі посмішки людей", - розповів Gazeta.ua Аркадій.
Сама церемонія пройшла за містом.
"Ми нікуди не хотіли їхати, бо це треба було везти з собою сукню, і ще купу всього. А то напряжно. Хотів, щоб моя дружина вийшла красива, щоб їй поплескали, щоб не була замучена і не думала: "Як мені це надоїло. Чого я сюди приїхала". Або сидіти за столом і всім дзвонити: "А там гості сіли? А ті приїхали?". Не хочу такого хаосу. Хочу прийти до себе на весілля, як на свято", - зауважив Войтюк.
Їхнє весілля відбулося 22 вересня.
"За цей короткий час я зрозумів що таке сімейне життя в широкому розумінні цього слова. У мене багато виступів після "Нової хвилі", у Юлі теж багато зйомок, але ми знаходимо час одне на одного і дуже цінуємо миті, коли ми разом", - поділився співак.
Весільний костюм Аркадію шив український дизайнер Серж Смолін. А Юлія Сахневич одягла сукню від Дизайн Бюро у співпраці з Анною Михайлик.
![528322_3](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/529/5d1860a4d9/ee5c968d088e5a66e03bc3f3b6c30b57.jpg)
![528322_1](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/529/5d1860a4d9/091f9697cec890efa7f21e7bc9053ca8.jpg)
![528322_2](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/529/5d1860a4d9/5dbdce79a53816706be9921a6f2607d9.jpg)
![528322_4](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/529/5d1860a4d9/6a1be9eb540383f6d452fe8a44be9d03.jpg)
![528322_5](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/529/5d1860a4d9/d49edb9fe9a2fd8b02a1c4c637d1b0f1.jpg)
![528322_6](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/529/5d1860a4d9/ce5a1ea5abfd0d0fca6aa99ebac785e2.jpg)
![528322_8](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/529/5d1860a4d9/bc1c9a371df7621eaed958a2c2e06729.jpg)
![528322_10](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/529/5d1860a4d9/81fc5d8e2e09c2af8590207a35d47157.jpg)
![528322_11](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/529/5d1860a4d9/c7c6e7a9ced5968db397c90dd6e55160.jpg)
![528322_13](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/529/5d1860a4d9/84af2f731955e7331021245ab5b52e49.jpg)
![528322_12](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/529/5d1860a4d9/402f60d0cb5396f0bab792f8b7ea6736.jpg)
![528322_14](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/529/5d1860a4d9/d1a0b782cabe29f394a9463297cd6527.jpg)
![528322_15](https://s.0352.ua/upload/images/news/intext/529/5d1860a4d9/c644295f04f2af4a6f62435108fb4502.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
12:27, 25 липня
13:02, Вчора
10:48, 23 липня
live comments feed...