• Головна
  • Прокуратура відстоює права нинішніх користувачів гаражів на вулиці Текстильній
18:30, 27 листопада 2013 р.

Прокуратура відстоює права нинішніх користувачів гаражів на вулиці Текстильній

Ми неодноразово повідомляли про ситуацію, яка склалася щодо гаражів на вул. Текстильній. Територію, де знаходяться гаражі тернополян, рішенням сесії міськради було передано на обслуговування КП «Тернопільбудінвестзамовник». Жителі даної вулиці вже не раз пікетували міську раду з вимогою укладати договір не з комунальним підприємством, а лише з міською радою.

У міській прокуратурі Тернополя вважають, що при передачі підприємству “Тернопільбудінвестзамовник” земельної ділянки на вулиці Текстильній, Тернопільською міською радою були порушені норми матеріального права. Про це сьогодні, 27 листопада, заявив прокурор міста Тернополя Віталій Сідоров.

Як зазначив прокурор міста Тернополя, міська рада передала земельну ділянку, тобто затвердила проект землеустрою в межах 6 гектарів на передачі підприємству “Тернопільбудінвестзамовник”, що є структурним підрозділом Тернопільської міської ради. Люди незадоволені, тим що їх не допускають до гаражів.

“На цій території нами проведено комплексну перевірку із залученням фахівців. Встановлено, що міська рада, приймаючи дане рішення допустила порушення, які полягали у тому, що згідно із Земельним кодексом для того, щоб передати земельну ділянку на той час, міська рада повинна була оформити право власності за собою і лише після того могла передати іншій структурі. Міська рада знехтувала вимогами чинного законодавства, внаслідок чого у прокурора виникли підстави для того, щоб звернутися до суду і ми звернулися до суду щодо скасування даного рішення. Рішенням суду від 19 вересня наш позов був задоволений, проте міська рада не погодилася з прийнятим рішенням і оскаржила в апеляційній інстанції. Станом на сьогоднішній день рішенням Львівського апеляційного господарського суду скасовано, проте прокуратурою підготовлено касаційну заяву до Вищого спеціалізованого суду і на сьогоднішній день остаточного рішення по даній ситуації немає”, – заявив прокурор міста Тернополя Віталій Сідоров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...