• Головна
  • У Тернополі молодіжний Євромайдан вирішили розбавити депутатами
08:30, 28 листопада 2013 р.

У Тернополі молодіжний Євромайдан вирішили розбавити депутатами

Депутатів усіх місцевих рад Тернопільщини збирає завтра після обіду на Театральному майдані голова облради Василь Хомінець.

«У дні Вільнюського саміту ще жевріє надія, що дослухається до голосу народу його Президент, що почує кожного. Звертаюся до Вас як виразників інтересів громад краю зібратися 28 листопада о 14 годині на Театральному майдані Тернополя на загальні збори депутатів органів місцевого самоврядування області. Ми, обранці народу, маємо бути поруч із громадою та висловити власну позицію щодо подій, які зараз відбуваються в Україні. Закликаю усіх депутатів, незалежно від політичної приналежності, виконати свій громадянський обов’язок та не залишатися осторонь важливого історичного моменту у житті нашої держави, а отже і кожного села, селища, містечка чи райцентру», – закликав депутатів Василь Хомінець.

Хочеться сподіватися, що депутатам вистачить розуму не спаскудити Євромайдан партійною символікою і не вдаватися до банального використання енергії молоді у своїх брудних цілях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...