• Головна
  • На зарплату для тернопільських лікарів та вчителів не вистачає грошей
20:30, 28 листопада 2013 р.

На зарплату для тернопільських лікарів та вчителів не вистачає грошей

На зарплату бюджетникам у Тернополі не вистачає грошей. Про це повідомив міський голова Сергій Надал. За рахунок зекономлених грошей заробітню плату отримають працівники позашкільної освіти та спортивних шкіл. А зарплата наприкінці року для лікарів та вчителів досі під питанням.

На засідання виконкому прийняли зміни до бюджету на 2013 рік. У п'ятницю, 29 листопада, їх мають затвердити на засіданні сесії міської ради, повідомляє тв4. Зекономлені на апараті мерії 600 тисяч гривень направлять на зарплати працівникам позашкільної освіти Тернополя.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Таким чином ми повністю знімемо проблему по зарплаті позашкільної освіти і спортивних шкіл. Крім того пройшов розподіл 5 мільйонів гривень, які додатково були виділені державою для забезпечення
  бюджетників, тобто лікарів і освітян".

Питання, чи отримають лікарі і освітяни Тернополя зароблені гроші наприкінці цього року, залишається відкритим. Недофінансування на даний момент становить близько чотирьох мільйонів гривень, кажуть у міськраді, проте, за словами Сергія Надала, зроблять усе можливе, аби закінчити 2013 рік без боргів.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Сподіваємося, що до кінця року ця сума буде ще отримана, щоб ми змогли розрахуватися, з державного бюджету, оскільки це саме борги держави. Вони зобов'язані профінансувати ці видатки.  І плюч по енергоносіях. У випадку, якщо держава не виконає свої зобов'язання і не профінансує ці видатки, то ми вимушені будемо шукати зі своїх резервів кошти, можливо, забирати з якихось інших програм для того, щоб виділити ці кошти на фінансування заробітної плати. Я думаю, що нам вдасться зробити так, щоб наприкінці року ми вийшли без боргів".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...