• Головна
  • Хто забезпечує харчами учасників тернопільського “Євромайдану”?
20:20, 28 листопада 2013 р.

Хто забезпечує харчами учасників тернопільського “Євромайдану”?

Тернопополяни допомагають студентам з тернопільського “Євромайдану” харчами. За словами активістів, харчі на Театральний майдан приносять звичайні тернополяни та ресторатори.

Розповідає активістка акцій Наталя Гайдук: «Ми з перших днів оголосили про збір коштів та збір харчів для людей, які беруть участь в акціях на підтримку підписання угоди про асоціацію з ЄС. Гроші потрібні були для того, щоби організувати мінімальне харчування для студентів, також гроші нам були потрібні для того, аби відправляти людей на майдан в Київ. Дуже приємно, що з перших днів приходили прості люди, прості бабці, дідусі, які виносили свої запаси їжі, допомагали нам», – каже Наталя Гайдук. 

Тернополяни приносять на майдан супи, борщ, кашу і бутерброди, передає УХ радіоКоментує учасник Євро майдану, депутат Степан Барна: «Вже кілька днів спостерігаю, що жителі села Максимівка, привозять їжу, позаминулої ночі привезли 500 канапок, а цієї ночі привезли 700 канапок. Відповідно вони відчувають якусь тенденцію зростання учасників акцій протесту».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...