• Головна
  • У Тернополі чиновники ОДА побоялися вийти на майдан і пояснити свою позицію
14:00, 29 листопада 2013 р.

У Тернополі чиновники ОДА побоялися вийти на майдан і пояснити свою позицію

Вийти до студентів на Євромайдан і поспілкуватися закликав учора учасників круглого столу, організованого Громадською Радою при облдержадміністрації, представник оргкомітету Євромайдану Олександр Пижик.

«Молодь хоче почути думку керівників області, хоче знати, куди йде Україна і чи підпишуть у майбутньому Угоду про Асоціацію», – сказав він.

Втім, чиновникам від ОДА не вистачило духу появитися на очі студентам.

На зібранні підконтрольної обладміністрації громадській раді начальник управління з суспільно-політичних питань та інформаційної діяльності Юрій Лубкович виправдовувався як міг щодо того, чому в Україні згортають євроінтеграційні процеси.

Врешті решт представникові Євромайдану Олександру Пижику учасники зустрічі запропонували звертатися із закликами не лише до влади, але й до членів Євросоюзу, щоб останні переглянули деякі розділи і врахували економічні ризики підписання цього доленосного документу.

Іншими словами, зробили вигляд, що не зрозуміли суті його візиту, а саме запрошення прийти і прозвітувати перед громадою та молоддю про свою зрадницьку позицію.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...