14:15, 29 листопада 2013 р.
У Тернополі на проспекті Злуки знову збили пішохода
28 листопада на проспекті Злуки трапилася дорожньо-транспортна пригода.
“Близько 18:00 водій автомобіля здійснив наїзд на пішохода. Обидва учасники ДТП залишили місце аварії. Пішохід з травмами звернувся в медичний заклад”, – зазначив у розмові з кореспондентом 0352 інспектор сектору профілактичної роботи управління ДАІ в Тернопільській області Василь Барановський.
Державтоінспекція звертається до водія автомобіля, який був причетний до даної дорожньо-транспортної пригоди, звернутися до працівників ДАІ для того, щоб встановити усі обставини аварії.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
12:01, 18 липня
live comments feed...