• Головна
  • Чому тернополяни не підтримують ідею створення екопарковок?
18:30, 29 листопада 2013 р.

Чому тернополяни не підтримують ідею створення екопарковок?

Екопарковки – один із кращих варіантів компактного розміщення автомобілів у спальних районах, переконаний начальник відділу благоустрою та екології міськради Олег Соколовський. Тернополянам можуть розміщувати транспорт поблизу свого будинку, не пошкоджуючи при цьому газонів та зелених зон. 

Суть екопарковок полягає в тому, що за погодженням контролюючих органів, громадянин може змонтувати на газоні каркас для заїзду автомобіля. При цьому конструкція знаходитиметься над землею, а отже трав’яний покрив залишиться цілим.

За словами Олега Соколовського, такі ідею у Тернополі сприйняли з зацікавленістю, адже вона має багато плюсі. По-перше, паркова візуально завдає шкоди конкретній території. По-друге, трава вбирає шкідливі викиди від автомобілів і підтримує екологічний баланс.

Втім протягом року лише двоє власників транспортних засобів розпочали готувати реальні проекти. Вони сконцентровані на Східному. Проте жоден з них досі не реалізований.

Олег Соколовський не може пояснити, чому тернополяни не підтримують таку ідею. Можливо проблема з паркування є не на стільки гострою, а можливо людей просто лякає новизна, каже чиновник.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...