• Головна
  • Малолітнього тернополянина, який пропав вчора, знайшли на «БАМі»
09:00, 30 листопада 2013 р.

Малолітнього тернополянина, який пропав вчора, знайшли на «БАМі»

Маленького 8-річного тернополянина Гуцуляка Олександра Володимировича, який пропав вчора після вистави в ляльковому театрі, знайшли на вулиці Володимира Великого. Хлопчик прийшов під будинок, де мешкає його бабуся.

Дякуємо усім небайдужим людям, які долучився до пошуку дитини. З хлопчиком усе добре. Завдяки злагодженій роботі Олександра вдалося знайти та повернути рідним живим та неушкодженим.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
"З 1 серпня мобілізація накриє 60-річних пенсіонерів, ТЦК забере літніх чоловіків із 7-ма професіями": нові заходи і ВЛК
"Без цього документа більше не оформлять закордонний паспорт і не випустять за кордон": нові правила та відмови
"З 1 серпня ці категорії чоловіків втратять бронювання, ТЦК призвуть їх на фронт": нові правила оформлення відстрочки
"Тариф на світло зросте на 25%, подорожчання товарів через електрику почнеться з 1 серпня": людям назвали нові ціни
Оголошення