• Головна
  • Тернопільщину проінспектував український олігарх Дмитро Фірташ (відео)
19:30, 30 листопада 2013 р.

Тернопільщину проінспектував український олігарх Дмитро Фірташ (відео)

В Тернопільському економічному університеті, де відбувався захід, Дмитро Фірташ та голова облдержадміністрації Валентин Хоптян підписали протокол про співпрацю адміністрації з Федерацією роботодавців України.

В документі йдеться про стратегічний розвиток нашого регіону до 2015-го року. Зокрема, пошуки інвесторів та залучення їх в область. Також на зустрічі немало уваги приділили створенню робочих місць та відродженню села.

ДМИТРО ФІРТАШ, Голова Федерації роботодавців України:

«Мы должны наложить такую карту и понять. Сколькокомбинкормовых заводов, сколько соевых заводов, сколько, например мы слышали,  предложений по биэотанолу. То есть это хорошие предложения только они не прощитани. Перед тем, как мы будем обращаться к власти. Мы как Федерация готовы все просчитать, посчитать объемы и количество какого производства в стране не хватает, что нужно сделать и при этом положить его на стол.»

Не забули на засіданні і болючого питання Євроінтеграції. На думку Дмитра Фірташа, влада неправильно донесла інформацію до людей, в результаті чого в державі виникли масові протести.

ДМИТРО ФІРТАШ, Голова Федерації роботодавців України:

«20 лет страна мечтала что лучшая жизнь эта Европа, мы идем в Европу. А что там в действительности, мы до конца не понимаем. Я считаю что это проблема власти, а не наша. Все что сегодня происходит связанное с другим.Они вели переговоры, о них нам не сообщали, мы до конца не понимали в чем  дело. Нам говорили что мы идем, а потом когда они поняли, что они не могут договориться, что есть вопрос они начали не объясняя нам что происходит: «Мы пока останавливаемся у нас есть вопрос.»

Загалом Дмитро Фірташ на Тернопільщині провів цілий день. Після зустрічі із владою та керівниками підприємств, бізнесмен поїхав у село Скорики. Там відбувався круглий стіл з питань розвитку організацій агропромислового комплексу області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...