• Головна
  • Тернополянам стане легше шукати роботу
08:00, 4 грудня 2013 р.

Тернополянам стане легше шукати роботу

Новий проект для тих, хто шукає високооплачувану та офіційну роботу, відкрили у Тернополі. Відтепер тернополяни зможуть отримати бажану посаду по рекомендації після проходження спеціального навчання.

-          Ми уже маємо домовленості з десятьма відомими тернопільськими підприємствами та компаніями, які готові брати до себе на роботу випускників наших курсів, - каже представник тренінгової компанії «O.Vittа» Галина Жеграй. – І кожного дня розширюємо цей перелік. Адже більшість з них постійно проводять для своїх працівників подібні тренінги для підвищення кваліфікації. А коли ми запропонували, що ми будемо готувати їм працівників, які пройдуть перед працевлаштуванням той самий курс тренінгів, вони одразу ж погодилися. Адже на підготовку кваліфікованого та ініціативного співробітника їм треба затратити немало зусиль. А ми пропонуємо готового спеціаліста з усіма потрібними навиками.

Невелика трудність цього проекту, за словами пані Галини, полягає в тому, що не всі до кінця розуміють його вигоду.

-          Буває таке, що ми пропонуємо директорові компанії такі от безкоштовні послуги, а він вагається, - каже вона. – Ми розуміємо, що для Тернополя це трохи незвична система працевлаштування. Хоч за кордоном вона уже давно стала нормою.

Також за словами пані Галини, не зовсім чітко розуміють вигоду такої системи і деякі шукачі роботи.

-          Вони вважають, що тренінгове навчання  - зовсім непотрібна їм річ, - каже вона. – Їм здається, що вони усе знають, все вміють і в кожну компанію їх повинні брати з розкритими обіймами. На жаль, сьогодні світ живе за іншими принципами. І роботодавці цінують в своїх працівниках не стільки їхню кваліфікацію, скільки вміння орієнтуватися в бізнесових процесах, продажах та ринкових законах.

Навчання в компанії платне. Його оплачує шукач роботи.

-          Але нам дуже важливо, щоб тернополяни розуміли, що ми не просимо у них гроші за те, що даємо скерування в якісь неіснуючі фірми на неіснуючі посади, - каже Галина Жеграй. – Таким чином агенції вже обманули багатьох людей. Тому в них виробилася сильна недовіра до подібного роду пропозицій. Ми ж працюємо повністю законно і відкрито. Ми нікого не обманюємо. Цю незначну плату, яку ми візьмемо за навчання, людина зможе відробити за перший неповний місяць роботи. Після проходження серії тренінгів ми даємо направлення на роботу в конкретну компанію на конкретну посаду. А якщо в людини виникли якісь проблеми і вона вважає, що навчання нічим їй не допомогло, ми готові повернути гроші. Адже репутація для нас важливіша, аніж нечесно зароблені пару сотень гривень.

Переглянути вакансії компанії «O.Vitta» та компаній-партнерів можна тут.

Зареєструватися на співбесіду для проходження навчання можна на сайті www.ovitta.com в рубриці «Відкрита співбесіда» або за телефоном (067) 351-82-18.

 

 

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...