![](https://s.0352.ua/section/logo/upload/pers/32/logo.png?20240727)
09:00, 3 грудня 2013 р.
Де учасники мітингу у Тернополі можуть безкоштовно поїсти та загрітись? (перелік)
Тернополян, які беруть участь мітингах на Театральному майдані, деякі кафе почали безкоштовно гріти, поїти чаєм, бульйоном і навіть давати обіди. Також окремі заклади громадського харчування запрошують до себе в туалет, пропонують зарядити мобільні, чи просто налити окропу. Безкоштовний чай почали пропонувати і в магазинах.
Так, безкоштовно скуштувати гарячого чаю і бульйону можна в дружній ресторації “Мамонт”, що на Майдані Мистецтв, з, поблизу краєзнавчого музею.
Піцерія “Феррарі”, що на Грушевського, 1, з 09:00 до 23:00 для учасників майдану безкоштовно пропонує обігрів, гарячий чай, кип’яток, зарядку телефонів, туалет, пише Доба
Спорт-бар “El Clasico” з 12 години годує тих, хто мітингує на майдані, обідами. Розташований бар на Гоголя, 3.
Антикафе “Форум”, що на Львівській, 10, безкоштовно поїть чаєм та зігріває.
Випити безплатного чаю можна і в кав’ярні “Відень”, що в ТЦ “Атріум”, вулиця Кардинала Йосипа, 7.
Тернополяни повідомляють, що пригощати людей з майдану почали в звичайних магазинах. Так, пропонують гарячий чай в магазині комп’ютерної техніки “Кіт-сервіс”, що на вулиці Коперника, а також в канцелярському магазині “Піонер”, що на вулиці Грушевського.
Крім того, деякі заклади годують волонтерів та учасників мітингу просто на майдані. Так, ресторан “Тернопіль” передає на майдан борщ, а “Стара піцерія” годує волонтерів по талонах.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
12:01, 18 липня
18:55, 18 липня
16:50, 16 липня
16:50, 16 липня
10:48, 23 липня
live comments feed...