• Головна
  • Тернопільський перинатальний центр добудують кияни
16:30, 3 грудня 2013 р.

Тернопільський перинатальний центр добудують кияни

Департамент охорони здоров'я Тернопільської облдержадміністрації уклав договір з київським ТОВ «Лад 2005» на додаткові роботи з реконструкції обласного перинатального центру «Мати і дитина » в Тернополі. Вартість угоди становить 18,24 млн. грн.

Перший тендер на реконструкцію перинатального центру департамент провів у жовтні 2012 р. Тоді з ТОВ «Техно -Буд» було укладено договір на 29,37 млн. грн. , Завершити роботи повинні були до кінця 2012 р.

Станом на 1 січня з цієї суми було освоєно 27,73 млн. грн., в тому числі на закупівлю медичного обладнання - 12 млн. грн.

Цього разу замовляються додаткові роботи : заміна опалювальних приладів і системи опалення , вентиляція і кондиціонування приміщень і даху корпусу гінекології , електротехнічні роботи по заміні трансформаторів і електрокабелів і ряд інших робіт. Оскільки перший тендер проводився за процедурою «закупівлі в одного учасника» , невідомо , чи були передбачені ці роботи початковим проектом.

Недавній тендер теж пройшов без конкурентних торгів . Застосування процедури « закупівлі в одного учасника» пояснюють тим , що , незважаючи на багаторазові звернення про необхідність виділення додаткових коштів , тернопільський перинатальний центр внесли до переліку об'єктів для фінансування в 2013 р. тільки 1 листопада, тоді ж було затверджено кошторис , через що не залишалося часу на відкриті торги .

Чому для виконання додаткових робіт було обрано саме ТОВ «Лад 2005» , а не попередній підрядник , не пояснюється.

Раніше повідомлялося , що була проведена прокурорська перевірка використання бюджетних коштів на реконструкції перинатального центру . Згідно з повідомленням прокуратури , ТОВ « Техно -Буд » надало замовнику недостовірні дані , що призвело до зайвих витрат на 170 тис. грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...