• Головна
  • У Тернополі на БАМі двох чоловіків засипало землею (фото)
18:30, 5 грудня 2013 р.

У Тернополі на БАМі двох чоловіків засипало землею (фото)

5 грудня о 16:19 до оперативно-координаційного центру Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Тернопільській області надійшло повідомлення про те, що в Тернополі, на вулиці Злуки, двоє людей опинились під завалами землі.

Як з’ясувалося, під час земельних робіт, які проводили працівники комунального підприємства «Тернопільводоканал», у траншеї глибиною близько 5 м, відбувся обвал ґрунту, внаслідок чого шаром землі засипало двох громадян 1967 та 1973 років народження. Спочатку комунальники намагались вивільнити потерпілих самотужки. Однак самостійно їм вдалось відкопати лише одного чоловіка. Другого вже допомагали рятувати бійці чергового відділення аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення У ДСНС України в області, котрі одразу ж після отримання виклику прибули до місця події.

Обох потерпілих, з травмами різного ступеня важкості, «швидкою» доставили до Тернопільської комунальної міської лікарні швидкої допомоги №1.

2

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...