
20:30, 6 грудня 2013 р.
У Тернополі завдяки програмі «Доступне житло» перші шість родин стали новоселами у будинку на вул. Коновальця,5
У Тернополі на вулиці Коновальця,5, введено в експлуатацію багатоквартирний житловий будинок, збудований ТОВ "Тернопільбуд", у якому перші шість сімей отримали квартири за умовами державної програми здешевлення вартості іпотечних кредитів.
Загалом за період дії програми в області укладено 72 договори-відшкодування частини процентів за кредитами на придбання житла, з яких у поточному році оформлено 46 іпотечних кредитів під 3 % річних на придбання житла у багатоквартирних житлових будинках.
Активну участь у державній програмі здешевлення вартості іпотечних кредитів беруть провідні будівельні організації області.
Громадяни які потребують поліпшення житлових умов можуть придбати доступне житло у 15 об'єктах житлового будівництва на території області, шість з яких багатоквартирні житлові будинки, що споруджуються ТОВ "Тернопільбуд" та чотири будинки ПП"Креатор-Буд". На даний час ТОВ "Тернопільбуд" завершує будівництво житлових будинків на вулицях Довженка, Гайовій та Микулинецькій у Тернополі, де 44 сім'ї отримають квартири за підтримки держави.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
17:35, 3 червня
14:52, 11 червня
12:01, 2 червня
09:21, 2 червня
17:35, 3 червня
live comments feed...
Коментарі