• Головна
  • Скільки тернополян їде щодня на київський Євромайдан (ВІДЕО)
09:00, 7 грудня 2013 р.

Скільки тернополян їде щодня на київський Євромайдан (ВІДЕО)

У ці дні одним з центрів перебування тернополян у столиці є КМДА, яка була захоплена 1 грудня.

На третьому поверсі адміністрації міститься тернопільський обласний штаб, а також тут, у перерві між пікетуваннями і мітингами, відпочивають наші земляки. Поруч розташувалися львівські хлопці.

Щодня до Києва організовано приїжджає 100-200 тернополян. Їх розміщують у КМДА або у будинку профспілок. Проблем із харчуванням, теплим одягом, ночівлею немає. Працює кухня, де волонтери готують для молодих революціонерів їжу. Зокрема вже кілька днів найсмачніші канапки готує  Вікторія Богданівна Кухарська, доцент, кандидат філологічних наук, завідувач кафедри української та іноземних мов ТДТУ, пише Тернопільська липа. Мені вдалося поспілкуватися з нею та ще з кількома тернополянами, які несуть вахту в КМДА.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
ТОП новини
"Восени почнеться велика мобілізація, ТЦК шукатиме усюди чоловіків із цією професією": їх призвуть з 1 вересня
"ТЦК на вулицях масово шукають чоловіків 6-ти категорій, їх призвуть з 1 вересня першочергово": мобілізація, повістки, ЗСУ
"Українців починають масово звільняти, штучний інтелект забирає всю роботу": ТОП-5 професій, цих людей чекає безробіття
Унікальна знахідка вражає: на Тернопільщині виявили найбільше підземне озеро України
Оголошення